Hvězdy e-mailingu 30. 3. 2023

Jana Šobrová

Jana Šobrová

Martin Kavka

Martin Kavka

Eva Žáčková

Eva Žáčková

Jakub Čižmař

Jakub Čižmař

Alžběta Vintrová

Alžběta Vintrová

Marek Růžička

Marek Růžička

Lucie Haberlová

Lucie Haberlová

Daniel Nytra

Daniel Nytra

Obsah vs. technologie, co je víc?

Jana Šobrová – Sherpas TECH

Jana se marketingové komunikaci věnuje přes deset let. Má bohaté zkušenosti s přípravou obsahové strategie, publikačních plánů a sdílením obsahu pro webové stránky, e-mailing, sociální média a další oblasti nejen online marketingu. Při své práci se blíže setkala z různorodými oblastmi produktů a služeb, jako jsou cestovní ruch, farmacie, knižní nakladatelství nebo sportovní kurzy. Poslední 4 roky se věnuje výhradně e-mailovému marketingu pro klienty Sherpas TECH, o kterém také pravidelně píše na firemním blogu.

AI je tady. Nepanikařte a připravte si strategii

Eva Žáčková – B2B copywriterka

Eva je B2B copywriterka na volné noze se zaměřením na inovace, nové technologie a umělou inteligenci. V jejím portfoliu najdete insurtech, fintech a AI startupy, největšího českého telco operátora, AI výzkumné centrum, IT firmy nebo spolupráci se skupinou PPF. Vydává obsahový newsletter Copy Digest pro copywritery a digitální marketéry, kde se pravidelně věnuje tématu AI v marketingu.
Do marketingových vod přešla z akademického prostředí, kde se víc než dekádu věnovala výzkumu interakce člověka a inteligentních strojů a dopadům nových technologií na společnost.

Gamifikace v e-mailingu

Marek Růžička – Promogen

Marek Růžička vede E-mailingový tým v agentuře Promogen, která se zaměřuje na tvorbu webů, výkonnostní a social marketing, grafiku, e-mailing a polygrafii.
Čistě v oblasti E-Mail Marketingu se pohybuje 7 let a pod jeho rukama prošly desítky projektů. Baví ho přicházet s novými kreativními nápady, které zaujmou nejen klienty, ale hlavně jejich zákazníky.

3 tipy, jak odstraňovat chyby z vlastních textů

Alžběta Vintrová – korektorka

Alžběta je korektorka, copywriterka a pravopisná apoštolka.
Pomáhá podnikatelům a menším firmám tvořit texty k nakousnutí, které zákazníci chtějí číst.
Je autorkou úspěšného newsletteru Pravopisné jednohubky a umístila se v top 3 na Cenách československého LinkedInu 2022. Zobejte #pravopisnejednohubky a zlepšujte si češtinu.

Jak rozjet e-mailovou komunikaci na plný plyn

Jakub Čižmař – expert e-mailingu

Jakub se už více než 10 let věnuje jen a pouze e-mailovému marketingu. Pomáhá malým, středním i velkým klientům a také školí i přednáší. Vše, co učí a doporučuje, má otestované z praxe a sám to používá. Rád hledá nové přístupy a možnosti. Hlavním cílem ale vždy je, aby e-maily odběratele bavily a díky tomu i více prodávaly.

Newsletter jako nástroj interní komunikace

Martin Kavka – Newslettery.cz

Martin byl původně novinář, teď už mnoho let píše pro firmy. Baví ho chytrý, užitečný obsah – proto se hodně věnuje newsletterům a ekonomice tvůrců. Každý měsíc píše Newslettery.cz, což je newsletter nejen o tom, jak psát a posílat dobré obsahové newslettery – ocení ho taky podcasteři, youtubeři a další tvůrci.

Spolu s monetizační platformou Pickey navíc každý týden tvoří Tvůrcast, podcast určený zavedeným i začínajícím obsahovým tvůrcům. Vedle toho se věnuje svým dalším srdcovkám – on-line slovníku nových a slangových slov Čeština 2.0 nebo rodinnému deskovkářství 4 Kavky, které se zaměřuje hlavně na krátké moderní deskové hry určené pro celou rodinu.

E-mailing AI. Personalizace. Predikce. Automatizace.

Daniel Nytra – DremROI.com

Poradce online marketingu pro podnikatele a firmy – analýza projektu, návrh a nastavení marketingové strategie, realizace technického pozadí s následnou optimalizací. Díky vlastním projektům a více než 20 letým zkušenostem vytvářím strategie s ohledem na realitu on-line prostředí. Zkušenosti se zahraničními projekty. Zakladatel reklamní agentury Nytra Digital s cílením na malé a střední firmy (včetně pomoci v online prostředí B2B). Zakladatel nástrojů pro podnikání: SimpleShop.cz a DreamROI.com. Autor knih o online marketingu, lektor, přednášející a pořadatel vzdělávacích akcí.

AI vs. copywriteři

Dana Hanousková
Lucie Haberlová

Lucie je specialistka online marketingu a sociálních síti. S klienty nastavuje strategie pro podnikání a marketing a snaží se držet krok s nejnovějšími zahraničními trendy.

Lucie patří k týmu konference Hvězdy e-mailingu a stará se o prezentaci konference na sociálních sítích.

Dana Hanousková je expertka e-mailingu a automatizace v online podnikání. Je organizátorkou konference Hvězdy e-mailingu a VIP networkingu.

Získejte záznamy z přednášek
Hvězdy e‑mailingu

více jak 40 přednášek a rozhovorů | aktuální trendy | nové technologie | inspirace z praxe

Chcete vidět všechny přednášky a rozhovory?
Nemáte čas být online všechny konferenční dny?

Objednejte si balíček se záznamy všech online přednášek s přístupem na 1 rok
a sledujte je ve svém vlastním tempu z pohodlí domova.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Zakupte si přístup k záznamům

Záznamy má již zakoupené – Přihlásit se

Chci online vstupenku zdarma

Zadejte níže své jméno a e-mail,
získáte přístup ZDARMA do online části konference HVĚZDY E-MAILINGU 28. – 30. 3. 2023 jako dárek a navíc novinky z oblasti e-mail marketingu.

You have Successfully Subscribed!