Hvězdy e-mailingu 22. 4. 2024

Chyby, které se v e-mailingu neodpouští

David Finger – Seznam.cz

David Finger pracuje už 11 let v Seznamu, 10 let působil jako produktový manažer Email.cz a nyní řídí divizi, která kromě Emailu obsahuje i Mapy.cz a Seznam účet. Díky bohatým zkušenostem (nejen) z vývoje antispamu a pohledu ze strany Seznam.cz Emailu, může všem, kteří se e-mailingem zabývají, předávat důležité informace pro zlepšení doručitelnosti i efektivity e-mailových kampaní.

Smrtelné hříchy doručitelnosti

Kateřina Fišerová – SmartEmailing.cz

Kateřina vstoupila do světa online marketingu už před 14 lety. Z univerzální markeťačky v agentuře Acomware se vyhoupla na garantku e-mailingu a copywritingu. O pár let později pomáhala na volné noze desítkám klientů zvyšovat výkonnost e-mailingu a dnes stojí v čele SmartEmailingu, předního českého nástroje na e-mailovou a marketingovou komunikaci. Šíří osvětu o důležitosti doručitelnosti, miluje automatické scénáře a hledání souvislostí v datech.

Strategie e-mailů při prodeji online produktů

Lucie Harnošová – mentorka

Lucie Harnošová,je přední česká mentorka žen zaměřená na ženské podnikání, úspěch a hojnost. Založila projekt Alchymie ženy, kde během čtyř let prošlo jejími kurzy přes 70 tisíc žen. Napsala bestseller Deník mámy a dcery a v těchto dnech vychází její druhá kniha Alchymie sebelásky. Pořádá workshopy, konference, retreaty v zahraničí a online kongresy i kurzy, které pomáhají ženám otvírat oči a milovat život.

Jak využít segmentační průzkum pro zvýšení efektivity e-mailingu

Jan Spáčil – Quanda

Jan Spáčil je marketingovým specialistou, lektorem a koučem s více než 20letou praxí.
Podílel se na marketingových strategiích pro společnosti jako je Czech Computer, Performia, Delfín travel nebo Lightway. Věnuje se automatizaci marketingových procesů, automatizaci zákaznické péče a integraci klasických informačních systémů s moderními online aplikacemi. Od roku 2012 se podílí na vývoji marketingová aplikace pro podporu prodeje automatizace zákaznické péče s názvem Quanda.

Delegování v e-mailingu

Monika Rumanová

Monika je zakladatelkou Akademie Moniky Rumanové, ve které vzdělává ženy v oboru virtuální asistence. Nejlepším asistentkám poté zprostředkovává práci přímo u podnikatelů a firem. Ve své agentuře podporuje klienty v jejich růstu tím, že v pozadí zajišťuje hladký chod jejich podnikání. Od běžné administrativy, přes asistenci účetní až po marketingovou.

Vše co učí, má ověřeno více než 6letou praxí. Ví, čemu předcházet, a naopak co jsou základní podmínky vedoucí k úspěchu za podpory asistentky.

Je e-mailing na e-shopu ztráta času?

Daniel Višňák – ESHOP RESTART

Dan je aktivní e-shopař – vybudoval dva e-shopy, oba jedničky ve svých segmentech. Je autorem projektu ESHOP RESTART, ve kterém předává své zkušenosti a ukazuje konkrétní kroky, které vedou k úspěšnému řízení e-shopu. Je zároveň ambassadorem live chatové aplikace Smartsupp a tvůrce Smartsupp akademie, ve které ukazuje názorně jak efektivně komunikovat se zákazníky díky live chatu, aby většina konverzací skončila ideálně objednávkou.

Péče o zákazníky (nejen) na e-mailu

Mário Roženský – SupportBox

Mário v minulosti úspěšně vybudoval a prodal několik firem a projektů.
Základem každého projektu vždy byla orientace na zákazníka a skvělá zákaznická péče. Své znalosti a zkušenosti nyní aplikuje při vývoji aplikace SupportBox, která slouží ke zjednodušení komunikace se zákazníky přes e-mail, live chat, telefon a sociální sítě. Přednáší a školí zlepšování zákaznické péče ve firmách. Jeho cílem a také firemní vizí je zlepšit zákaznickou péči u 10.000 firem v ČR. Je autorem knihy Jak na
skvělou zákaznickou péči, pořádá konferenci SupportDay a Školení
podpory.

Inovativní komunikace značky nejen v e-mailingu

Michal Orsava – Webout.me

Michal Orsava je režisér a scénárista a marketér, který založil vlastní reklamní produkci Filmagix. Tvoří marketingové kampaně pro značky jako Hyundai, Mall.cz, Czechtourism a další. V projektu Webout. Jde o marketingový nástroj, který umožňuje okamžitě a automaticky personalizovat reklamní obsah pro každého diváka.

Karel Juřička – Webout.me

Karel Juřička je přední český vývojář, který se podílel na vzniku jedné z největších IPTV platforem v Česku – Kuki. Díky zkušenostem vedení týmu na různorodých projektech se stal Team-Leaderem na Stream.cz. Jeho srdcovou záležitostí je ale projekt Webout, kde stvořil kompletní technické řešení personalizačního nástroje. Ten se zakládá na přehrávači videí, který umožňuje v reálném čase ovlivňovat děj videa nejen na úrovni scén, ale i snímků.

Zakupte si přístup k záznamům

Záznamy mám již zakoupené – Přihlásit se

Online přednáškami
Hvězdy e-mailingu nekončí

setkejte se živě s hvězdami e-mailingu a s kolegy z oboru

30. března 2023 od 17hod

v Praze

Kdo pro vás konferenci nachystal?

Zakladatelka konference Hvězdy e-mailingu

Dana Hanousková

Dana je specialistka na e-mail marketing a automatizace v online podnikání. Vytváří byznys strategie na míru a nastavuje e-mailing tak, aby šetřil čas, pečoval o klienty a prodával automaticky těm, kteří na to jsou připraveni.
Původní profesí je právnička, proto navrhované marketingové strategie a e-mailing v sobě zahrnují i právní souvislosti a respektování legálních možností.
S Danou můžete spolupracovat při konzultacích nebo v tématických MasterClass, kde učí, jak úspěšně používat e-mailing v podnikání. Miluje networking a tvorbu smysluplných propojení.

Chci online vstupenku zdarma

Zadejte níže své jméno a e-mail,
získáte přístup ZDARMA do online části konference HVĚZDY E-MAILINGU 28. – 30. 3. 2023 jako dárek a navíc novinky z oblasti e-mail marketingu.

You have Successfully Subscribed!